אתם חושבים להקים עסק ורוצים להבטיח שזו תהייה הצלחה מסחררת כבר מהרגע הראשון? אם כך, בהחלט אפשר להבין אתכם. כל אדם שמקים עסק, ולא משנה אם זה העסק הראשון בחייו או שהוא כבר הקים עסקים אחרים בעבר, רוצה להצליח. עם זאת, השאלה האמיתית היא איך משיגים את ההצלחה הזאת, וכדאי לדעת שחלק מהסוד טמון בשאלה איך אתם מציגים את עצמכם. אם חשבתם לרגע שזה שיש לכם אתר אינטרנט מקצועי, מעוצב ומקודם זה מספיק, כדאי שתדעו שזה לא בדיוק כך, כי מה עם כרטיס ביקור שמעוצב בצורה מושלמת?

זה נכון שהיום אנחנו מתקשרים עם הלקוחות, עם הקולגות ועם המשקיעים בדרך כלל בצורה וירטואלית, אך האמת היא שכרטיסי ביקור עדיין חשובים לכל אחד מאיתנו. את כרטיסי הביקור אתם יכולים לחלק לאנשים שאתם פוגשים בארוחה עסקית, בכנסים או בכל מקום אחר, כך שבהחלט חשוב שיהיה לכם כרטיס מעוצב ויפה


 

.

להזמנה ועיצוב כרטיסי ביקור לחצו כאן

עיצוב כרטיסי ביקור אונליין על פי הטעם

אם חשבתם לרגע שגם בעידן המודרני שבו אנחנו חיים יהיה עליכם לצאת מהבית ולהיפגש עם המעצב הגרפי כדי לעצב את כרטיס הביקור שלכם, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. אצלנו באחרת של חברת ״פרינטופיק״ תוכלו למצוא תוכנה נפלאה לעיצוב כרטיסי ביקור אונליין, אז למה שלא תנסו את זה? עיצוב אונליין מאפשר לכם:

  • לעצב ולשנות כל פרט בכל רגע נתון
  • לראות את כרטיס הביקור לפני שהוא מודפס
  • לעשות הכול בנחת ולא לצאת מהבית או מהמשרד

 

אין סיבה לתת את המשימה הזאת לאדם אחר, כי עם תוכנות משוכללות שקל מאוד לעבוד איתם כל אחד יוכל לעצב את כרטיס הביקור שלו. כדי לעצב את הכרטיס המושלם כדאי יהיה לקחת בחשבון נתונים כמו:

  • גודל הכרטיס הרצוי
  • גופן ההדפסה האהוב עליכם
  • הצבעים השונים
  • סוג הנייר שעליו יודפס הכרטיס ועוד

 

נסו עוד היום את התוכנה המשוכללת שלנו לעיצוב כרטיסי ביקור כי כרטיס מעוצב יכול לפתוח לכם הרבה יותר דלתות ממה שאתם חושבים.

כמה עולה שירות על עיצוב כרטיסי ביקור?

עד היום לא חשבתם על הדפסת כרטיס ביקור כי הייתם בטוחים שזה יקר מידי? אם כך, בוודאי תשמחו לדעת שזה לא מדויק. אצלנו בחברה תמיד תוכלו לקבל הצעות מחיר משתלמות במיוחד, אז למה אתם מחכים? אנשי המקצוע שלנו זמינים עבורכם בכל כך שאם תזדקקו לסיוע תמיד תקבלו מענה מקצועי ואדיב במיוחד, אז למה אם מחכים?