הדפסת מדבקותמחפשים דרך נוספת לשווק את העסק? או שאולי אתם רוצים לשמח את כל תלמידי בית הספר שאתם מנהלים? אם כך, כדאי יהיה לחשוב על שירותי הדפסת מדבקות. אין אדם שלא אוהב מדבקות, בין אם מדובר על אנשים מבוגרים ובין אם מדובר על ילדים קטנים. בנוסף לכך שמדבקות יכולות להיות יפות, מושקעות ומשמחות, מדובר גם על מוצר שיכול להיות שיווקי לכל דבר. לכן אנחנו מציעים לכם לשלב מדבקות מסוגים שונים בעסק שאתם מנהלים, כי אם תתחילו לשלב את המדבקות בכל מקום ועל כל מוצר שאתם מוכרים, אנשים יתרגלו אליהן. הלקוחות שלכם יתרגלו לראות את הכיתוב של המדבקות, את הלוגו וכל פריט אחר שתוסיפו להן, מה שאומר שהן יהפכו להיות מזוהות עם העסק שלכם. לכן הן כלי שיווקי ממדרגה ראשונה, אז למה אתם מחכים?

איך מעצבים מדבקות יפות?

לא לעצב את המדבקות שתרצו להדפיס, קל וחומר אם יש להן פונקציה שיווקית. לכן ברור מדוע גם אתם תוהים איך לעשות זאת ואנחנו כאן כדי לעזור לכם. ראשית, יש תוכנות מחשב שנוח להשתמש בהן כדי לעצב מדבקות, ושנית, אצלנו בחברת ״פרינטופיק״ תמצאו גם צוות מקצועי של מומחים שישמחו לעזור לכם. כדי לעצב מדבקות מושלמות להדפסה צריך:

  • לבחור את הכיתוב
  • להחליט האם לשלב בהן לוגו
  • לבחור את הגודל
  • להחליט על איזה נייר הן צריכות להיות מודפסות

כל הפרטים האלה ישפיעו לא רק על היופי של המדבקות אלא גם על העמידות שלהן ולכן חשוב לתת את הדעת על כל הפרטים האלה.

האם שירותי הדפסת מדבקות תמיד צריכים להיות יקרים?

יש כמה כללי אצבע שצריך לדעת לפני שמזמינים שירותי הדפסת מדבקות, והראשון שבהם הוא שהכמות קובעת. כלומר, בדרך כלל ככל שתזמינו יותר מדבקות כך המחיר של כל מדבקה יירד. שנית, חשוב לדעת שיש משמעות גם לנייר שעליו אתם מדפיסים את המדבקות כי יש ניירות מאיכויות שונות. מעבר לכל אלה, כמובן שיש גם השפעה לשאלה לאיזו חברה אתם פונים כי לא בכל מקום הצעות המחיר הן כאלה שאפשר לעמוד בהן בקלות. מחפשים חברה טובה שבה המחירים נוחים והתוצאה הסופית מושלמת? אם כך, אנחנו הכתובת הטובה ביותר שאליה כדאי לכם לפנות. החברה שלנו אמינה, מקצועית ואתם תראו שאצלנו תוכלו להזמין את כל שירותי הדפוס שלהם אתם זקוקים. אנשי הצוות שלנו זמינים עבורכם תמיד, אז למה שלא תצרו עימנו קשר עוד היום?